Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Montáž plotů

Odborná montáž na klíč nebo stavba svépomocí?

Při záměru realizace oplocení máte možnost zvolit výstavbu buď svépomocí nebo montáží odbornou firmou "na klíč". Každá varianta má své klady i zápory. Pokud se rozhodnete pro montáž svépomocí, ušetříte značnou částku peněz. Naše firma Vám ráda dodá veškerý potřebný materiál s dopravou zdarma, poskytne odborné rady, montážní návody. Při zakázkách nad 30 tis. Kč Vám zdarma i zapůjčí benzínový vrták na díry sloupků. Montáž není složitá a s našim poradenstvím ji jistě zvládnete sami nebo s pomocí šikovného kamaráda. V případě rozhodnutí nechat si postavit plot na klíč včetně výkopových, stavebních a zámečnických prací Vám naše firma garantuje odborné, rychlé a levné provedení stavby Vašeho plotu.

Proč montáž od nás?

Naše firma provádí montáže již 11 let, za tuto dobu jsme z našich materiálů postavili stovky plotů nejrůznějších kategorií různých výšek pro použití v průmyslovém segmentu, bytové výstavbě, v objektech státní zprávy, objektech se zvýšenou bezpečností (letiště, sportoviště).

  • Při realizaci jsou používány technické prostředky, které co nejméně naruší a poničí okolní terén podle tratě plotu.
  • Při realizaci klademe důraz na individuální potřeby a přání zákazníků.
  • Ploty stavíme výhradně z našich léty prověřených kvalitních materiálů, na které můžeme poskytnout záruku co do pevnosti i kvality povrchových úprav dodávaných materiálů.
  • Ploty realizujeme po celé ČR, dle dohody i v zahraničí.

Přehled některých realizací můžete shlednout na našich FB stránkách, Fotodokumentaci z výběru realizací můžete shlédnout zde:

Realizace plotů na klíč *** červenec 2014 ***

Sportovní areál *** Rychnov n. Kn. ***

Realizace plotů na klíč *** červen 2014 ***

Realizace oplocení *** ZŠ Česká Třebová ***

Realizace oplocení květen *** 2014 ***

Realizace plotu *** Praha ***

Realizace oplocení *** Kaufland ***

Jak zjistím cenu montáže mého plotu na klíč?

Zašlete nám na email wiremetal@wiremetal.cz nezávaznou poptávku dodávky a montáže plotu. V této poptávce uveďte požadovaný typ pletiva, výšku plotu, schématický nákres oplocovaného pozemku s okótovanými délkami stran plotu a vyznačením bran a branek. Nezapomeňte na uvedení svého telefonního čísla a místa stavby. Rozsah montáže plotů lze dohodnout dle konkrétních požadavků. Standardně stavíme ploty kompletně včetně vrtání sloupků, betonování, atd. ovšem, v případě požadavků umíme realizovat nejprve odstranění starého plotu, náletů, případné terénní práce a úpravy okolí. Umožňujeme zákazníkům i kooperaci v oblasti montáží, kdy například pouze montujeme pletivo a brány na zákazníkem zabetonované sloupky.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete telefonicky kontaktovat. Můžete také použít náš on-line kalkulátor, kde si zadáte délky jednotlivých stran a po výpočtu spotřeby materiálu skočíte do sekce výpočtů montáže plotů. Nyní můžete intuitivně zadávat parametry montáže. Náš program Vám sám okamžitě spočítá výslednou cenu Vašeho plotu. V případě zájmu k Vám může přímo na stavbu dorazit i náš mobilní technik, který Vám odborně poradí s druhem pletiva, doplňky a posoudí Váš záměr výstavby plotu.

Jak si plot objednám?

Na základě Vaší poptávky obratem vytváříme cenové nabídky, které obsahují jednak cenu, ale i dobu výstavby a termín započetí stavby. Jste-li s touto nabídkou spokojeni, můžete nám zpět e-mailem naši nabídku potvrdit. Náš pracovník se Vám poté ozve na domluvení termínu, ve kterém přijede Váš plot přesně zaměřit a domluvit potřebné termíny a požadavky na započetí montáže.

Jak montáž probíhá?

Naše firma si v domluveném termínu naveze potřebný materiál a naši pracovníci započnou s výstavbou plotu. V co nejkratším termínu začínáme s terénními a vrtacími pracemi. Poté betonujeme sloupky a sloupkové brány. Poté nastává technologická odstávka nutná k vyzrání a zatvrdnutí betonu. Poté se naši pracovníci vrací k dokončení zámečnických prací, napínání pletiva, eventuálně elektroinstalacím, osazováním motorů bran. Naši pracovníci jsou plně soběstační, po předání staveniště a domluvení detailů stavby plotu od Vás již vůbec nic nepotřebují. V garantovaném termínu stavbu plotu předají na základě předávacího protokolu. Samozřejmě umožňujeme investorům dohled a případné dohody a drobné změny i v průběhu výstavby.

Jak dlouho stavba plotu trvá?

Počáteční termín výstavby stanovujeme na základě přání zákazníka. Umíme započít výstavbu i například tři dny od objednání (s expresním příplatkem) nebo naopak s plánovaným termínem výstavby do 6 měsíců (se slevou z ceny montáže až 20%). Standardně začínáme s montáží do tří týdnů od objednání. Samotná výstavba trvá v závislosti na náročnosti zakázky mezi 14 dny až jedním měsícem. Přesné termíny jsou předem dány a stanoveny ve smlouvě o dílo, kterou uzavírá náš vedoucí stavby se zákazníkem a tato dohoda je pro nás závazná.

Co musím zařídit k výstavbě plotu?

V prvopočátcích musíte legislativně ošetřit Váš záměr stavby plotu. Standardně stačí provést registrační ohlášku na místně příslušném stavebním úřadu. Ovšem vzhledem k širokému pojetí definice "stavby plotu", různých typů plotů, výšek, podezdívek, na některé stavby plotů požadují místní stavební úřady i jiné dokumenty. Proto se raději informujte, co konkrétně Váš stavební úřad bude vyžadovat a schvalovat. Pro samotnou montáž potřebujeme pouze oslovit správce zemních sítí, zda nevede v trase plotu jejich síť (voda, kanalizace, plyn, elektro). V případě, že ano, vyžadujeme vytyčení sítí a stanovisko provozovatele sítí o ochranném bezzásahovém pásmu.

 

Jaká je pro stavbu plotu daň z přidané hodnoty?

V případě pouze nákupu materiálu Vám jsme povinni napočítat DPH 21%, které odvedeme státu. V případě soukromé výstavby Vám na materiál i práci napočítáme snížené DPH 15%. V případě stavby pro firemní účely Vám napočítáme DPH 0% v režimu přenesené daňové povinnosti, kdy Vy sami odvedete poté DPH 21% státu.

Jaká je záruční doba na dílo?

Na dílo poskytujeme standardně záruční dobu 5 let. Tato doba se vztahuje na dodané materiály a provedenou práci v souladu s řádným užíváním a údržbou plotu. Nevztahuje se na poškození hrubým násilím, vandalismus a škody způsobené nepředpokládatelnými vlivy (povodně, požáry, a podobně).