Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Cena A (nad 0 ks): 2 288,00 Kč bez DPH (=2 768,48 Kč s DPH)

Cena B (nad 4 ks): 2 231,00 Kč bez DPH (=2 699,51 Kč s DPH)

Cena C (nad 9 ks): 2 193,00 Kč bez DPH (=2 653,53 Kč s DPH)

Cena D (nad 19 ks): 2 155,00 Kč bez DPH (=2 607,55 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 11151

Branka výšky 150cm a šíře křídla 100cm, poplastovaná se zavíráním na kliku a zamykatelná dozickým klíčem, vypletená 4-hranným(klasickým) pletivem. Šíře celé branky vč. sloupků je cca. 115cm.

Branka je vyrobena ze zinkovaných trubek, které jsou poplastovány na odstín RAL 6005 - jedlová zeleň. Paktické funkční provedení této branky předurčuje použíti této branky ve všech segmentech uplatnění a to zejména v kombinaci s klasickým pletivem při oplocování zahrad, rodinných domů, sadů, atd...Český kvalitní výrobek, žádný dovoz Čína, Polsko

*  Křídlo branky - venkovní rám je svařen ze zinkované trubky 38mmm, následně do tohoto rámu je vevařen další trubkový rámeček z trubky 14mm a kapsa na zamykací mechanismus. Následně je celý rám kvalitně poplastován polyuretanovým poplastováním na barvu RAL 6005 - jedlová zeleň. Poté je vnitřní rám vypleten a obšit 4-hr. klasickým pletivem EXTRA z pevného drátu 2,7mm.

*  Brankové sloupky (pantový a dorazový) jsou vyrobeny z trubky 60mm stěny 2,5mm. Sloupky jsou o 60cm delší na zabetonování než je výška branky, dodáváno včetně vrchních víček

*  Příslušenství branky: horní a dolní stavitelný pant kterým jednoduše nastavíte přesné umístění křídla branky, veškeré kování, doraz křídla na sloupek, spojovací materiál a klika se zavíracím mechanismem. Součástí branky je schématický montážní návod pro jednoduché sestavení a montáž.

Branka je v univerzálním provedení pro pravé i levé použití, pomocí dovíracího mechanismu nastavíte směr otevírání k sobě nebo od sebe.

Součástí branky není dozická vložka, protože si klíč částo zákazníci sjednocují s domovním klíčem, ale můžete si jí dokoupit samostatně.

Branku doporučujeme vždy na obou bránových sloupcích zavzpěrovat. Vzpěry uchytíte na brankové sloupky pomocí objímky 60mm. Montáž 4-hranného ( klasického) pletiva na sloupek branky se provádí obšitím sloupku vázacím drátem.

Jiné barevné provedení než jedlová zeleň ( např. jinou úpravu, barvu, rozměr ) si můžete objednat v nabídce modifikace.

Mimo tuto nabídku si můžete jakýkoliv rozměr či provedení brány nebo branky sami nakonfigurovat a dozvědět se ihned výrobní cenu v našem on-line kalkulátoru. Doba výroby atypických bran trvá běžně podle náročnosti provedení 10-14 dní. V sekci atyp. výrobků Vám přinášíme fotogalerii již vyrobených zakázkových bran, branek a posuvných bran.

Pokud potřebujete kombinaci branky vedle brány, objednejte si bránu a branku ( ve stejné výšce) a instalaci proveďte tak, že použijte 2 bránové sloupky a jeden brankový ( druhý brankový můžete použít na rohový sloupek, atd...). Plechový doraz branky potom přivrtáte na bránový sloupek.

 

Doporučené příslušenství