Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Cena A (nad 0 ks): 7 867,60 Kč bez DPH (=9 519,80 Kč s DPH)

Cena B (nad 4 ks): 7 393,60 Kč bez DPH (=8 946,26 Kč s DPH)

Cena C (nad 9 ks): 7 154,20 Kč bez DPH (=8 656,58 Kč s DPH)

Cena D (nad 19 ks): 6 917,30 Kč bez DPH (=8 369,93 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 12103

Exlusivní provedení 2-křídlé otevíratelné brány výšky 100cm a šíře průjezdu 330cm. Poplastovaná brána se zavíráním na kliku a zamykatelná dozickým klíčem. Šíře obou křídel brány včetně obou sloupků je cca. 345-350 cm dle nastavení stavitelných pantů.

V případě volby jakékoliv modifikace ( brána se bude vyrábět na zákazku s termínem dodání cca. 10 dnů) Vám můžeme snížit výšku brány. Např. pro použití na plot LARIO 142cm snížíme výšku ze 150cm na 140, aby Vám brána výškově odpovídala výšce plotu. Nezapomeňte při stanovování výšky brány počítat s případnou podhrabovou deskou ( resp. s její částí, která je nad terénem). Jako výplety u panelů 3D doporučujeme modifikaci s výpletem 3D u 2D plotů modifikaci 2D výplet. Požadavek na snížení  brány si napište do poznámky objednávky

Brána je vyrobena ze zinkovaných hranatých jeklových profilů, které jsou po svaření rámu a vevaření vnitřní sítě poplastovány na odstín RAL 6005 - jedlová zeleň ( potaženo roztaveným plastem pollyestere). Masivní profil brány a pevná výplň ze silného drátu předurčují branku pro výstavbu plotů v kombinaci s panely LARIO, LARIOEco, panely 2D, Executive plus, Strong, Top 70, Top 100. Díky své robustnosti a vysoké míře schopnosti odolat vandalismu je vhodná i pro městské mobiliáře, hřiště, parky, atd...Šíře průjezdu 330cm je ideální pro běžné použití osobních i nákladních aut. Český výrobek.

*  Křídla bran -  2ks rámů výšky 100cm a šíře 164cm  jsou svařeny a následně poplastovány z hranatého profilu 30x30mm s vevařenou svařovanou sítí 46x46mm z drátu 3,0mm

*  Brankové sloupky (pantový a dorazový) jsou vyrobeny z hranatého silnostěnného profilu 100x100mm a jsou o 60cm delší na zabetonování než je výška brány, dodáváme včetně vrchních víček

*  Příslušenství branky: horní a dolní stavitelný panty pro každý bránový pantový sloupek, kterým jednoduše nastavíte a sladíte přesné umístění křídel brány, veškeré kování, dorazový mechanismus a spojovací materiál - vše v bezůdržbovém provedení, klika, dozický zámek + 3 klíče.

Levé bránové křídlo při pohledu z ulice je zajištěno proti nechtěnému otevření zástrčí ( "šupákem", jistícím kolíkem), která při zavřené a zamknuté bráně nejde otevřít a tak bránu bez odemknutí nelze rozevřít. Do tohoto levého křídla se zamyká a zavírá pravé křidlo. V pravém křídle je umístěna klika a zamykací mechanismus.  Jednoduchým nastavením lze zvolit u pravého bránového křídla otevírání k sobě nebo od sebe. Po odemknutí a otevření pravého křídla lze u levého křídla zdvihnout zástrč a levé křídlo poté lze libovolně otevřít do ulice i do pozemku Úhel otevření bránových křídel je cca. 130°.

Pro panelové oplocení se brána vůbec nevzpěruje a panely lze na bránové sloupy uchytit pomocí panelových úchytů

U balíkovaných pletiv Executive plus, Strong, Top 70, Top 100 doporučujeme napravo a vlevo brankového sloupku umístit vzpěru např. pomocí úchytu na vzpěry  a vzpěry.  Okraj nalíkovaných pletiv Executive plus, Strong, Top70, Top100,atd...  lze uchytit na bránové sloupky plastovými držáčky. Okraj panelu Lario, Lario Eco, 3D,2D lze uchytit na bránový sloup nerezovými příchytkami  nebo plastovými úchytkami (černá/zelená)  K bránovému sloupu dle zvyklostí lze také přibetonovat klasický sloupek Turbolinea, který může sloužik k uchycení okraje pletiva nebo panelu ( objímkou Lario )

Jiné barevné provedení než jedlová zeleň ( např. jinou barvu, antracit, Zn) si můžete objednat v nabídce modifikace.

Mimo tuto nabídku si můžete jakýkoliv rozměr či provedení brány nebo branky sami nakonfigurovat a dozvědět se ihned výrobní cenu v našem on-line kalkulátoru. Doba výroby atypických bran trvá běžně podle náročnosti provedení 10-14 dní. V sekci atyp. výrobků Vám přinášíme fotogalerii již vyrobených zakázkových bran, branek a posuvných bran.

 

Doporučené příslušenství