Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Cena A (nad 0 ks): 3 854,00 Kč bez DPH (=4 663,34 Kč s DPH)

Cena B (nad 4 ks): 3 757,00 Kč bez DPH (=4 545,97 Kč s DPH)

Cena C (nad 9 ks): 3 693,00 Kč bez DPH (=4 468,53 Kč s DPH)

Cena D (nad 19 ks): 3 629,00 Kč bez DPH (=4 391,09 Kč s DPH)

k dodání do 10 dnů

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 11162

Pozor!!! Upozorňujeme, že od března 2019 již tento jednodušší typ brány se zavíráním na oko nevyrábíme na sklad a termín dodání je cca. 10 dní. Skladem držíme zákazníky oblíbenější verzi se zavíráním na kliku a klíčový (dozický) zámek, kde je výhodou zejména to, že bránu můžete odemknout z obou stran.

Brána 2-křídlá výšky 160cm a šíře křídel 180+180cm, poplastovaná se zavíráním na visací zámek, vypletená 4-hranným(klasickým) pletivem. Šíře průjezdu je 360cm a šíře celé brány  vč. sloupů je cca. 376 cm.

Brána je vyrobena ze zinkovaných trubek, které jsou poplastovány na odstín RAL 6005 - jedlová zeleň. Levný, ale spolehlivý systém zamykání na visací zámek předurčuje použíti této brány v segmentech běžného použití v zahradách, sadech nebo farmách - a to zejména v kombinaci s klasickým pletivem pro aplikace, kdy není nutno bránu často otevírat.. Šíře průjezdu je navržena a léty prověřena tak, aby vyhovovala vjezdu osobních i nákladních vozů. Český kvalitní výrobek, žádný dovoz Čína, Polsko

*  Křídla bran: - venkovní rámy obou křídel jsou svařeny ze zinkované trubky 38mmm, následně do těchto rámů je vevařen další trubkový rámeček z trubky 14mm. Na obou křídlech jsou navařena z pohledové strany "z ulice" oka a na levém křídle z vnitřní strany zástrč. Následně jsou celé rámy kvalitně poplastován polyuretanovým poplastováním na barvu RAL 6005 - jedlová zeleň. Poté je vnitřní rám křídel vypleten a obšit 4-hr. klasickým pletivem EXTRA z pevného drátu 2,7mm.

*  Bránové sloupy: 2 ks pantových sloupů jsou vyrobeny z trubky 60mm, stěny 2,5mm. Sloupky jsou o 60cm delší na zabetonování než je výška branky, dodáváno včetně vrchních víček

*  Příslušenství brány: sada horního a dolního stavitelného pantu pro každý sloupek, kterými jednoduše nastavíte přesné umístění křídel brány, dále veškerý spojovací materiál -  vše v bezůdržbovém provedení. Součástí branky je schématický montážní návod pro jednoduché sestavení a montáž.

Levé bránové křídlo při pohledu z ulice je zajištěno proti nechtěnému otevření zástrčí ( "šupákem", jistícím kolíkem), která zajišťuje svévolný pohyb křídla např při větru. K zamykání křídel k sobě slouží navařená oka do kterých se provlékne třmen visacího zámku a brána se "ze strany ulice" uzamkne. Úhel otevření bránových křídel je cca. 130°. Náš tip! pokud hodláte bránu uzamykat i z vnitřní strany dokupte si 2 očka k bráně, které našroubujete na rám křídel z vnitřní strany a můžete tak bránu zamykat i z pozemku.

Bránu doporučujeme vždy na obou bránových sloupcích zavzpěrovat. Vzpěry uchytíte na brankové sloupky pomocí objímky 60mm. Montáž 4-hranného ( klasického) pletiva na sloupek branky se provádí obšitím sloupku vázacím drátem.

Jiné barevné provedení než jedlová zeleň ( např. jinou úpravu, barvu, rozměr ) si můžete objednat v nabídce modifikace.

Mimo tuto nabídku si můžete jakýkoliv rozměr či provedení brány nebo branky sami nakonfigurovat a dozvědět se ihned výrobní cenu v našem on-line kalkulátoru. Doba výroby atypických bran trvá běžně podle náročnosti provedení 10-14 dní. V sekci atyp. výrobků Vám přinášíme fotogalerii již vyrobených zakázkových bran, branek a posuvných bran.

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství