Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Cena A (nad 0 ks): 1,00 Kč bez DPH (=1,21 Kč s DPH)

Cena B (nad 4 ks): 1,00 Kč bez DPH (=1,21 Kč s DPH)

Cena C (nad 9 ks): 1,00 Kč bez DPH (=1,21 Kč s DPH)

Cena D (nad 19 ks): 1,00 Kč bez DPH (=1,21 Kč s DPH)

k dodání do 10 dnů

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 1601

Řešení vstupu nebo vjezdu do pozemku je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při výstavbě plotů. Díky mnohaletým zkušenostem s výrobou tisíců bran a branek, technickému zázemí, moderní poplastovací lince Vám nabízíme výrobu jakékoliv atypycké branky dle Vašeho požadavku a přání. Umíme vyrobit a následně poplastovat branky a brány různého provedení, vzhledu a barvy. Branky dodáváme vč. veškerého příslušenství ( sloupky, panty, spojovací materiál, kování,atd...)

V případě zájmu o dodání atyp. branky klikněte na tento odkaz, který Vás přesměruje do našeho on-line kalkulátoru bran a branek, kde si své provedení přesně podle Vašich představ sami nakonfiurujete. Pro Vaši inspiraci a představu jsme do  galerie branek umístili fotografie již realizovaných branek,

Mimo výše uvedenou zakázkovou výrobu Vám nabízímé ihned k dodání ucelenou řadu bran a branek, které máme skladem

branky FAB (na kliku,šíře křídla 100cm) nebo branky OKO (na visací zámek, šíře křídla 100cm)

2-křídlé brány FAB (na kliku,šíře křídlel 360cm) nebo 2-křídlé brány OKO (na visací zámek, šíře křídlel 360cm)

branky Exlusive a 2-křídlých bran Exlusive (jeklový profil a výplet svař. sítí)  a posuvných bran ( s motorem nebo ručně otevíratelné) a lesní závory.

Mimo tyto standartní rozměry a provedení si můžete nakonfigurovat požadovanou branky i v on-line kalkulátoru. Zde si navolíte požadovaný rozměr, typ výpletu, typ rámu, systém zamykání, směry otevírání, a ostatní potřebné parametry. Tyto branky vyrobíme dle Vašeho zadání do cca. 10 dnů od zaslání objednávky a poté Vám branku zdarma dovezeme. Samotné výrobě předchází finální telefonická konzultace s technikem výroby, který si případně nejasností zjistí další potřebné parametry a poté branku dle Vašeho zadání vyrobíme.