Sleva 15% s použitím
slevového kódu

Cena A (nad 0 ks): 456,70 Kč bez DPH (=552,61 Kč s DPH)

Cena B (nad 9 ks): 407,80 Kč bez DPH (=493,44 Kč s DPH)

Cena C (nad 19 ks): 391,70 Kč bez DPH (=473,96 Kč s DPH)

Cena D (nad 49 ks): 381,80 Kč bez DPH (=461,98 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 20450

Délka 250 cm, výška 30 cm, šířka 5 cm, deska je vyrobena z vibrolitého betonu a armonvána ocelovou výztuží. Deska disponuje hladkým profilem bez nosu a rovným profilem se sraženou horní hranou.

Ekomické řešení podhrabové desky pro pletivové ploty je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní desku za výhodnou cenu. 

Uchycení k plotovému sloupku se provádí pomocí držáku podhrab. desek (Zn nebo nerez). Při použití podhrabové desky je potřeba vždy povýšit i délku sloupku o cca 30 cm oproti doporučené výšce.

Výrobek s placenou dopravou! Cena dopravy podhrabových desek je závislá na požadovaného množství desek a PSČ dodací adresy.

POZOR !! upozorňujeme, že s podhrabovým deskami i přes zpevnění armovací výztruží  je NUTNO pracovat ( manipulace, uložení desek, skladování, atd...) vždy nastojato. Nikdy desky nepokládejte, hrozí prasknutí !!!

Výrobek je expedován na zpoplatněném nevratném obalu ( paletě) v hodnotě 150 Kč/paletu. Na paletě je 15ks + dokládáme na POSLEDNÍ  paletu max. 3ks navíc ( systém Vám automaticky dopočítá potřebný počet nevratných obalů do objednávky)

Doprava je realizována klasickým náklaďákem bez hydraulické ruky, proto je nutné si zajistit vlastní skládání (ručně nebo vysokozdv. vozíkem, bagrem, nakladačem). 

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.