Sleva 12% s použitím
slevového kódu

Cena A (nad 0 ks): 55,80 Kč bez DPH (=67,52 Kč s DPH)

Cena B (nad 9 ks): 51,90 Kč bez DPH (=62,80 Kč s DPH)

Cena C (nad 19 ks): 49,80 Kč bez DPH (=60,26 Kč s DPH)

Cena D (nad 49 ks): 47,80 Kč bez DPH (=57,84 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 31804

NOVINKA !!!

Universální úchytový prvek pro montáž panelů. Například na betonový pilíř  - štípaný beton, kamenný sloup, lícové cihly, zděný sloupek, zeď domu atd.)

Délka plechové úchytky je 35mm. Skládá se s plechové tvarové úchytky do které se zahákne jakýkolv panel, ocelové kotvy, která natluče do předvrtané díry (pr. 10mm) např. betonového sloupku a pomocí šroubu s imbusovou hlavou se plechový držák s panelem přitáhne do ocelové kotvy. Doporučujeme dodržet vnitřní rozteč mezi pilíři: délka panelu + 35mm na levý a 35mm na pravý úchyt !

Tento výrobek Vám můžeme při objednání malého množství zaslat i v balíčku poštou, kdy přepravné bude stát 95 Kč vč. doběrečného (za každý 2kg balíček). Zaslání poštou si vyberte a zaškrtněte v rubrice doprava a platba při odesílání objednávky.

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, ve Starém Plzenci nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.