Sleva 15% s použitím
slevového kódu

Cena A (nad 0 ks): 583,10 Kč bez DPH (=705,55 Kč s DPH)

Cena B (nad 9 ks): 572,90 Kč bez DPH (=693,21 Kč s DPH)

Cena C (nad 19 ks): 562,70 Kč bez DPH (=680,87 Kč s DPH)

Cena D (nad 49 ks): 548,10 Kč bez DPH (=663,20 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 32150

Nyní se slevou 15% !!! Uvedená cena je vč. slevy.

Novinka -  rozkladací mobilní panel !!! Velikost oka 10 x 20 cm, drát 3,0 mm. V ceně výrobku je zahrnuta  profilovaná zinkovaná drátěná výplň 327 x 173 cm ( která je 4x vodorovně profilovaná) + 2x sloupek 200 cm, pr. 40mm s držáky. Celý panel a sloupky jsou žárově zinkovány.

Mobilní panel EasyFix představuje inovované řešení mobilního oplocení a je výhodný pro použití, kdy se mobilní plot z něj montuje, demontuje a převáží v časté frekvenci. Přeprava rozebraných panelů na výplň a sloupky je nepoměrně skladnější, jednodušší a levnější než přeprava běžných mobilních panelů.

Panel slouží jako zajištění dočasného oplocení staveništ, sportovních akcí, výkopů, provizorního oplocení. Panely se upevňují do betonových podstavců, které se pokládají na pevný povrch. Ve vrchní části svislých nosných trubek jsou drátěnná očka, která slouží k navazování jednoho panelu na druhý, tudíž není potřeba žádné další spojovací příslušenství. Přesto pokud vyžadujete větší pevnost spoje můžete jednotlivé panely spojit spojkou mobilního oplocení
 

Výhodou panelů je vysoká ekonomická návratnost daná použitím panelů pro více akcí, vysoká bezpečnost, flexibilita, robustnost, velká variabilita, rychlost a nenáročnost montáže.

Pro vstup slouží mobilní branka (šířka 170 cm), pro vjezd náklad. aut se mohou branky postavit proti sobě, čímž vznikne 2-křídlá brána (šířka 340 cm).

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.