Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
Sleva 15% s použitím
slevového kódu

Cena A (nad 0 ks): 1 046,00 Kč bez DPH (=1 265,66 Kč s DPH)

Cena B (nad 9 ks): 993,00 Kč bez DPH (=1 201,53 Kč s DPH)

Cena C (nad 19 ks): 966,00 Kč bez DPH (=1 168,86 Kč s DPH)

Cena D (nad 49 ks): 940,00 Kč bez DPH (=1 137,40 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 35142

Tento panel 2D je bez tvarových prolisů a v odstínu hrubý ANTRACIT (RAL 7016) - jeho předností je moderní vzhled, pevnost, robustnost, reprezentativní vzhled, bezpečnost a jednoduchá montáž!!!  To vše jsou skvělé vlastnosti panelu 2D antracit. Výška panelu je 142cm a délka panelu je 250,5 - 251cm. Velikost oka panelu je 50x200mm. Panel je vyroben ze žárově zinkovaných drátů pr. 5mm ( vodorovné i svislé) a následně plastifikován technologii pollyestere na barvu RAL 7016. Odstín RAL 7016 ANTRACIT je moderní vícepigmentový soubor různých částic hrubých zrnek barvy od světle šedé až po zcela černou, který po smíchání a vysokoteplotní polymeraci vytvoří právě nenapodobitelnou struktůru hrubého odstínu ANTRACIT. Takto je vytvořena struktůra moderního hrubého povrchu. Pozor!!! chcete-li opravdu kvalitní pevný plot, zapomeňte na konkurenční kdesi v Asii, Polsku vyráběné nebo dovážené verze ze slabých drátů a jen nastříkané "šedou" běžnou barvou snažící se napodobit strukturu našich vícepigmentových barev ANTRACIT. Většinou je použit pouze jen galvanicky zinkovaný drát .
 
Nejmodernější technologie poplastování roztaveným plastem pollyestere,  je unikátní proces kterému předchází odmaštění drátu, fosfátování žárově zinkovaného drátu, máčení v zinkových solích, plastování, polymerace,atd... Výsledkem je špičkově povrchově upravený plotový díl, který vyniká díky použitému drátu 5,00 mm extrémní pevností, životností s předurčením na ty nejnáročnější aplikace. Kvalita je desitky let již prověřována nasazením po celé Evropě od přímořských států až po drsné podmínky Skandinávie. Jiné barvy panelů s výběrem barvy poplastování si můžete vybrat různé 3D panely a 2D panely v různých provedeních a barvách.
 
Charakteristikou panelu je rovný profil bez prolisů. Tuhost panelu je dána vodorovnými dráty pr. 5,0mm, které jsou umístěny před i za svislými dráty, čímž dávají panelu a celému plotu stabilitu, pevnost a tuhost. Spodní i vrchní hrana panelu je hladká. Panel disponuje širokým spektrem uplatnění. Plánujete-li oplotit rodinný dům, bazén, firmu, hřiště nebo jen udělat voliéru na psa je nejvhodnějším typem oplocení tento panel..Použitím tohoto panelu  vytvoříte reprezentativní, efektní, moderní, pevný a bezúdržbový plot.
 
Samotná aplikace panelů je jednoduchá a montáž zvládne opravdu každý. Nejčastěji se panely přichycují na :
Podrobný montážní návod s uvedením roztečí sloupků při betonování a technologickým postupem najdete v sekci DOKUMENTY
 
Mezi často vyhledávané alternativy panelů Lario patří
** panel LarioEco (zelené ekonomické panely z drátu 4,0mm a délky panelu 300cm),
** panel 3D v provedení žárového zinku nebo panel 3D v provedení jakékoliv barvy ( červené, modré, žluté, atd...)
** panel 2D v provedení žárového zinku nebo panel 2D v provedení jakékoliv barvy ( červené, modré, žluté, atd...)
Častým doplňkem oplocení panelů Lario jsou podhrabové betonové desky, které musí být délky 2,5mm, brány Exlusive, branky Exlusive, nebo atyp. brány a branky dle prostorových dispozic stavby.
Veškeré typy plotů si můžete na 2 kliknutí nakonfigurovat a spočítat ihned cenu celého plotu v našem on-line kalkulátoru

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově u Plzně nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství