Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Cena A (nad 0 ks): 881,60 Kč bez DPH (=1 066,74 Kč s DPH)

Cena B (nad 9 ks): 845,10 Kč bez DPH (=1 022,57 Kč s DPH)

Cena C (nad 19 ks): 824,90 Kč bez DPH (=998,13 Kč s DPH)

Cena D (nad 49 ks): 810,00 Kč bez DPH (=980,10 Kč s DPH)

k dodání do 10 dnů

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Minimální množství k objednání je 20 ks.

Katalogové číslo: 31113

Pevný a kvalitní 3D panel výšky 183cm a déky 250cm. Panel je pozinkován a po objednání v probarvené verzi Vám tento panel naplastujeme v odstínu barvy kterou potřebujete dle stupnice RAL. Odstín RAL zadejte do poznámky v objednávce.

Panel je vyroben z drátů 4,8mm (vodorovné dráty) a 4,0mm ( svislé dráty). Oka panelů jsou 50 x 200mm. Ve vrchní i spodní části je tvarově 3D prolisovan pro zvýšení tuhosti a pevnosti panelu. Vertikalní dráty jsou nahoře i dole přetaženy o 2,5cm, čímž tvoří bariéru hrotů proti přelézání.

I přes širokou nabidku poplastovaných panelů je žárově zinkovaná úprav a následné plastování vrstvou plolyesterové povrchové úpravy je velmi oblíbená a vyžadována. Takto vyrobené a pozinkované a poplastované panely našim klientům slouží již desítky let beze změny vzhledu či vady povrchové úpravy.

Tento panel dodáváme poplastovaný v barevném provedení škály stupnice RAL v barvě dle Vašeho výběru. Neexistují tedy meze pro realizaci Vašeho plotu tak, aby i plot byl barevně sladěn s Vašim  architektonickým záměrem. Minimální počet kusů pro poplastování z důvodu náročnosti přestavení plastovací linky je alespoň 20ks. Termín dodání barevných poplastovaných panelů je 14-20 dni.  Ve stejné barvě Vám můžeme dodat hranaté sloupky 60x40mm nebo 60x60mm nebo barevné kulaté sloupky pr. 48mm.

Samotná aplikace panelů je jednoduchá a montáž zvládne opravdu každý. Montáž spočívá v přišroubování panelů mezi (nebo na) zabetonované sloupky. Nejčastěji se panely přichycují na :
** hranaté sloupky 60x40mm pomocí kovových objímek.  Toto je  nejčastější varianta a námi doporučovaná varianta. Uchycení na sloupek probíhá pomocí 2-3ks kovových průběžných objímek 60x40mm, které jsou součástí sloupků 60x40mm. V nabídce máme i rohové a koncové objímky. Výhodou použití kombinace panelu a sloupku 60x40mm a objímek je, že modul délky sestavy odpovídá přesně podhrabovým deskám délky 250cm/výška20cm a délky 250cm/výška30cm a tudiž je nemusíte zkracovat.
**  hranaté sloupky 60x60mm. Uchycení se provádí pomocí panelového úchytu Zn (po montáži nabarvit), kdy je panel "z boku" sloupku nebo pomocí plastových úchytek , kdy panel není mezi sloupky, ale je umístěn před sloupkem. V případě použití tohoto systému je potřeba podhrabové desky délky 250cm zkrátit o 5cm na požadovaný modul.
Podrobný montážní návod s uvedením roztečí sloupků při betonování a technologickým postupem najdete v sekci DOKUMENTY
 

Branky a brány v barevém provedení podle RAL  Vám vyrobíme v jakýkoliviv rozměru, který si nakonfigurujete v našem on-line kalkulátoru bran a branek.  Zde si můžete na 2 kliknutí nakonfigurovat a spočítat ihned cenu celého plotu.

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově u Plzně nebo ve Vsetíně.

 
 
 
 

Doporučené příslušenství