Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
Sleva 5% s použitím
slevového kódu

Cena A (nad 0 ks): 746,00 Kč bez DPH (=902,66 Kč s DPH)

Cena B (nad 9 ks): 693,00 Kč bez DPH (=838,53 Kč s DPH)

Cena C (nad 19 ks): 666,00 Kč bez DPH (=805,86 Kč s DPH)

Cena D (nad 49 ks): 640,00 Kč bez DPH (=774,40 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 32300

Panely LARIO ANTRACIT (RAL 7016) - moderní trend v plotech, pevnost, robustnost, reprezentativní vzhled, bezpečnost a jednoduchá montáž!!!  To vše jsou skvělé vlastnosti panelu Lario standart Antracit. Výška panelu je 142cm a délka panelu je 250,5 - 251cm. Velikost oka panelu je 50x200mm. Panel je vyroben ze žárově zinkovaných drátů ( vodorovné i svislé) a následně plastifikován technologii pollyestere na barvu RAL 7016. Odstín RAL 7016 ANTRACIT je moderní vícepigmentový soubor různých částic hrubých zrnek barvy od světle šedé až po zcela černou, který po smíchání a vysokoteplotní polymeraci vytvoří právě nenapodobitelnou struktůru hrubého odstínu ANTRACIT. Takto je vytvořena struktůra moderního hrubého povrchu. Pozor!!! chcete-li opravdu kvalitní pevný plot, zapomeňte na konkurenční kdesi v Asii, Polsku vyráběné nebo dovážené verze z drátů 3,5 nebo 4mm a oky 76x200mm nastříkané běžnou barvou snažící se napodobit strukturu vícepigmentových barev ANTRACIT. Většinou je použit pouze jen galvanicky zinkovaný drát .
 
Nejmodernější technologie poplastování roztaveným plastem pollyestere,  je unikátní proces kterému předchází odmaštění drátu, fosfátování žárově zinkovaného drátu, máčení v zinkových solích, plastování, polymerace,atd... Plastování je prováděno ve Francii na nejmodernější lince v Evropě. Výsledkem je špičkově povrchově upravený plotový díl, který vyniká díky použitému drátu 4,8mm extrémní pevností, životností s předurčením na ty nejnáročnější aplikace. Kvalita je desitky let již prověřována nasazením po celé Evropě od přímořských států až po drsné podmínky Skandinávie. Jiné barvy panelů s výběrem barvy poplastování si můžete vybrat různé 3D panely a 2D panely v různých provedeních a barvách.
 
Charakteristikou panelu je prostorové tvarování 3D, kdy prolisovaná vlna ve spodní a vrchní části panelu zvyšuje stabilitu a tuhost panelu. V horní části panelu přesahují vertikální dráty panel o 2cm, čímž vzniká bariéra ostnů proti přelézání. Spodní hrana panelu je hladká. Obrácením panelů hladkou stranou nahoru můžete získat panel, který poté vrchní stranou je vhodný např. na oplocení bazénů, zahrádky, atd.. Panel disponuje širokým spektrem uplatnění. Plánujete-li oplotit rodinný dům, bazén, firmu, hřiště nebo jen udělat voliéru na psa je nejvhodnějším typem oplocení tento panel..Použitím panelu Lario  vytvoříte reprezentativní, efektní, moderní, pevný a bezúdržbový plot.
 
Samotná aplikace panelů je jednoduchá a montáž zvládne opravdu každý. Nejčastěji se panely přichycují na :
Podrobný montážní návod s uvedením roztečí sloupků při betonování a technologickým postupem najdete v sekci DOKUMENTY
 
Mezi často vyhledávané alternativy panelů Lario patří
** panel LarioEco (zelené ekonomické panely z drátu 4,0mm a délky panelu 300cm),
** panel 3D v provedení žárového zinku nebo panel 3D v provedení jakékoliv barvy ( červené, modré, žluté, atd...)
** panel 2D v provedení žárového zinku nebo panel 2D v provedení jakékoliv barvy ( červené, modré, žluté, atd...)
Častým doplňkem oplocení panelů Lario jsou podhrabové betonové desky, které musí být délky 2,5mm, brány Exlusive, branky Exlusive, nebo atyp. brány a branky dle prostorových dispozic stavby.
Veškeré typy plotů si můžete na 2 kliknutí nakonfigurovat a spočítat ihned cenu celého plotu v našem on-line kalkulátoru

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově u Plzně nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství