Sleva 15% s použitím
slevového kódu

Cena A (nad 0 ks): 686,10 Kč bez DPH (=830,18 Kč s DPH)

Cena B (nad 9 ks): 664,20 Kč bez DPH (=803,68 Kč s DPH)

Cena C (nad 19 ks): 642,30 Kč bez DPH (=777,18 Kč s DPH)

Cena D (nad 49 ks): 628,80 Kč bez DPH (=760,85 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 34100

Reprezentativní vzhled, bezpečnost, skvělá cena a jednoduchá montáž!!!  To jsou vlastnosti panelu LarioEco výšky 102cm a délky 300cm. Velikost oka panelu je 75x200mm. Panel je vyroben ze žárově zinkvaných drátů 4,0mm ( vodorovné i svislé) a následně plastifikován technologii pollyestere na barvu RAL 6005, jedlová zeleň. Ekonomická verze panelového oplocení pro výstavbu méně namáhaných plotů má výhodou v nízkých výrobních nákladech ( drát 4,0mm a oko 75x200mm) a v neposlední řadě při úspoře sloupků při montáži, jilikož při délce panelu 300cm je jich potřeba menší množství. I přes nižší pevnost panelů LarioEco než panelů Lario standart je stále tento typ plotu výrazně pevnější než jakýkoliv plot z balíkovaných pletiv.
 
Nejmodernější technologie poplastování roztaveným plastem pollyestere,  je unikátní proces kterému předchází odmaštění drátu, fosfátování žárově zinkovaného drátu, máčení v zinkových solích, plastování, polymerace,atd... Plastování je prováděno ve Francii na nejmodernější lince v Evropě. Výsledkem je špičkově povrchově upravený plotový díl s předurčením na ty nejnáročnější aplikace. Kvalita je desitky let již prověřována nasazením po celé Evropě od přímořských států až po drsné podmínky Skandinávie. Tyto panely se vyráběí pouze v zelené barvě, přehled panelů jiných barev a rozměrů je níže
Charakteristikou panelu je prostorové tvarování 3D, kdy prolisovaná vlna ve spodní a vrchní části panelu zvyšuje stabilitu a tuhost panelu. V horní části panelu přesahují vertikální dráty panel o 2cm, čímž vzniká bariéra ostnů proti přelézání. Spodní hrana panelu je hladká. Obrácením panelů hladkou stranou nahoru můžete získat panel, který poté vrchní stranou je vhodný např. na oplocení bazénů, zahrádky, atd.. Panel disponuje širokým spektrem uplatnění. Plánujete-li oplotit rodinný dům, bazén, firmu, hřiště nebo jen udělat voliéru na psa je nejvhodnějším typem oplocení tento panel..Použitím panelu Lario  vytvoříte reprezentativní, efektní, moderní, pevný a bezúdržbový plot. Potřebujete-li panel kratší, lze z výrobní  délky panelu 300cm panel zkrátit např. pilkou na železo, kleštěmi, atd..).
 
Samotná aplikace panelů je jednoduchá a montáž zvládne opravdu každý. Nejčastěji se panely přichycují na :
**  kulaté sloupky Turbolinea pr. 48mm pomocí kovových průběžných nebo koncových objímek ( nejčastější varianta), plastových úchytek, plastových objímek nebo úchyty do pilířů ztraceného bednění
Podrobný montážní návod s uvedením roztečí sloupků při betonování a technologickým postupem najdete v sekci DOKUMENTY
 
Mezi často vyhledávané alternativy panelů Lario patří
** panel Lario (zelené panely z drátu 4,0mm a délky panelu 250cm),
** panel Lario Antracit ( černá hrubá barva RAL 7016), (moderní černé panely ve stejném provedení jako Lario standart)
** panel 3D v provedení žárového zinku nebo panel 3D v provedení jakékoliv barvy ( červené, modré, žluté, atd...)
** panel 2D v provedení žárového zinku nebo panel 2D v provedení jakékoliv barvy ( červené, modré, žluté, atd...)
Častým doplňkem oplocení panelů Lario jsou podhrabové betonové desky, které musí být délky 2,5mm, brány Exlusive, branky Exlusive, nebo atyp. brány a branky dle prostorových dispozic stavby.
Veškeré typy plotů si můžete na 2 kliknutí nakonfigurovat a spočítat ihned cenu celého plotu v našem on-line kalkulátoru

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově u Plzně nebo ve Vsetíně.

Doporučené příslušenství

 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.