Cena A (nad 0 ks): 325,00 Kč bez DPH (=393,25 Kč s DPH)

Cena B (nad 49 ks): 320,00 Kč bez DPH (=387,20 Kč s DPH)

Cena C (nad 99 ks): 312,50 Kč bez DPH (=378,13 Kč s DPH)

Cena D (nad 199 ks): 300,00 Kč bez DPH (=363,00 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 14201

Plotový sloupek v odstínu RAL 7016 (barva hrubý ANTRACIT) délky 200 cm je vyroben ze švové trubky 48 mm o síle stěny 1,5 mm (obvyklá jinde nabízená tl. 1,2 mm je pro řádnou stabilitu a životnost plotu nedostačující!). Sloupek je žárově zinkován 275 g/m2 (vně i uvnitř) a následně poplastován a opatřen moderní jedinečnou povrchovou úpravou pollyesterre - barvou antracit RAL 7016 s jedinečným perleťovým efektem, který vzniká příměsí různých částic hrubých zrnek barvy od světle šedé až po zcela černou. Po vysokoteplotní polymeraci vytvoří povrch právě nenapodobitelnou struktůru hrubého odstínu hrubého ANTRACITU.  Jsme jediní dodavatelé sloupků a panelů v této povrchové úpravě v ČR  (ostatni výrobci a dodavatelé nabízí jen šedočernou běžnou lesklou barvu RAL 7016). Tento sloupek se dodává bez plastových černých úchytů, doporučujeme je proto dokoupit samostatně v množství pro:
5 - 8ks na sloupek ( dle výšky pletiva) pro svařovaných sítí Executive plus antracit
 
Vyrobeno ve Francii na špičkové plastovací lince.
 
Tento sloupek je používán zejména jako nosný prvek konstrukce 4-hr. pletiva v adstínu antracit nebo svařovaných sítí Executive plus antracit  nebo panelového 3D oplocení antracit. Sloupek k plotu je speciálně vyroben na základě požadavků moderní architektury pro zakomponování do staveb moderního stylu a je vhodnou alternativou pro zákazníky, kteří nechtějí zelené oplocení kolem domu.
 
V případě aplikace na 4-hr. pletivo pletené doporučujeme použit vzpěry a objímky. Pro aplikaci na panelové oplocení se vzpěry nepoužívají. Ve stejném odstínu a provedení si můžete objednat i skladové branky ANTRACIT, skladové brány v odstínu  antracit ( zadáte v modifikaci výrobku) nebo si navrhnout a objednat v našem on-line konfigurátoru bran a branek

 

 

Doporučené příslušenství

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.