Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
Sleva 5% s použitím
slevového kódu

Cena A (nad 0 ks): 237,30 Kč bez DPH (=287,13 Kč s DPH)

Cena B (nad 49 ks): 228,30 Kč bez DPH (=276,24 Kč s DPH)

Cena C (nad 99 ks): 219,10 Kč bez DPH (=265,11 Kč s DPH)

Cena D (nad 199 ks): 213,70 Kč bez DPH (=258,58 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 15230

Celokovová plotová vzpěra se zploštělým zakončením v odstínu RAL 7016 (barva hrubý ANTRACIT) délky 230 cm je vyrobena ze švové trubky 38 mm o síle stěny 1,5 mm (obvyklá jinde nabízená tl. 1,2 mm je pro řádnou stabilitu a životnost plotu nedostačující!).Celokovové provedení ( na rozdíl od běžných trubkových vzpěr s plastovým víčkem, kde vzniká riziko mechanické poškození, nebo poškození mrazem, ) vyniká extrémní pevností a garantuje extrémní stabilitu a pevnost plotu. Výhodou je možnost zatížení na tah i tlak. Na sloupek se montuje pomocí objímek 48 nebo 60mm, případně úchytem STRONG.
Vzpěra je žárově zinkován 275 g/m2 (vně i uvnitř) a následně poplastována a opatřena moderní jedinečnou povrchovou úpravou pollyesterre - barvou antracit RAL 7016 s jedinečným perleťovým efektem, který vzniká příměsí různých částic hrubých zrnek barvy od světle šedé až po zcela černou. Po vysokoteplotní polymeraci vytvoří povrch právě nenapodobitelnou struktůru hrubého odstínu hrubého ANTRACITU.  Jsme jediní dodavatelé sloupků, vzpěr a panelů v této povrchové úpravě v ČR  (ostatni výrobci a dodavatelé nabízí jen šedočernou běžnou lesklou barvu RAL 7016)
 
Vyrobeno ve Francii na špičkové plastovací lince.
 
Tato vzpěra slouží jako šikmá podpěra konstrukce 4-hr. pletiva v adstínu antracit , nebo svařovaných sítí Executive plus antracit,  kdy zabraňují ohnutí nosných sloupků a eliminují boční tlak a tah pletiva při napínání napínacího drátu. Ve skladbě plotu je vzpěra velmi důležitý prvek a je nuntné ji použít vždy jednu na začatek plotu, 2ks (průběžných na společný sloupek) na každých cca.30m délky plotu, 2ks na každý roh ( ve směru tratě plotu) a jednu na konec plotu. Nezapomeňte také zavzpěrovat každou branku a bránu z obou stran.
 
Výše uvedené použití neplatí pro panelové ploty. Pro použití při stavbě plotu z  panelového 3D oplocení antracit.  se tato vzpěra totiž nedává. Vzpěra je speciálně vyrobena na základě požadavků moderní architektury pro zakomponování do staveb moderního stylu a je vhodnou alternativou pro zákazníky, kteří nechtějí zelené oplocení kolem domu.
Ve stejném odstínu a provedení si můžete objednat i skladové branky ANTRACIT, skladové brány v odstínu  antracit ( zadáte v modifikaci výrobku) nebo si navrhnout a objednat v našem on-line konfigurátoru bran a branek

 

Doporučené příslušenství