Sleva 8% s použitím
slevového kódu

Cena A (nad 0 ks): 113,00 Kč bez DPH (=136,73 Kč s DPH)

Cena B (nad 49 ks): 105,00 Kč bez DPH (=127,05 Kč s DPH)

Cena C (nad 99 ks): 103,00 Kč bez DPH (=124,63 Kč s DPH)

Cena D (nad 199 ks): 101,00 Kč bez DPH (=122,21 Kč s DPH)

stále skladem

Online kalkulátor pro okamžitý výpočet plotu

Katalogové číslo: 66130

Profilovaný oplocenkový sloupek délky 160cm je skvělou volbou pro lehké a jednoduché oplocení v kombinaci např. uzlíkových lesních nebo ovčích pletiv. Do země se buď zatlouká nebo vtlačuje, čímž odpadají náklady na betonování. Doporučená rozteč je dle nároků na pevnost a stabilitu 2,5-3m. K zajištění vodícího drátu mezi sloupky slouží S-háčky. Standardní řadový sloupek obsahuje 11ks háčků. 

Kovové sloupky s háčky jsou určeny k oplocení ovocných sadů, lesních školek a obor, silnica dálnic, a všude tam, kde je potřeba zajistit ekonomicky výhodné oplocení jakéhokoliv pozemku. Vhodným pletivem pro tyto sloupky je např. pletivo lesnické či ovčí.Sloupky o rozměrech 50x30x1600 mm jsou vyrobeny z ocelového plechu tloušťky 1,5 mm, s povrchovou úpravou. Natírání nebo další úprava povrchu není nutná. Do půdy se instalují bez betonování, pouhým zatláčením! 

Standardní řadové sloupky Tvoří základ konstrukce oplocení. Instalují se od sebeve vzdálenosti cca 2,5 - 3 m, a to ve svislé poloze. K upevnění pletiva na sloupky slouží háčky, které jsou
od sebe vzdáleny 10 cm. Oplocenkové sloupky jsou vyrobeny z ocelového plechuDX51D s povrchovou úpravou Magnelis® (zinek 93,5%, hliník 3,5%, hořčík 3%).

Výška řadového sloupku je 1600 mm a má 11 ks držáčku.

Náš tip !!! Tento sloupek je vhodný i při instalaci plastového úchytu na zinkovaný pastevecký drát ( doporučujeme průměr 1,4mm, 1,8mm nebo 2,2mm) .jako kvalitní pevný ohradníkový pastevecký sloupek. V obrázkové galerii je schéma vhodného rozvržení umístění držáků v závislosti na druhu použití.

Sloupek je válcovaný z ocelového plechu tl. 1,5 mm, s povrchovou úpravou Magnelis. MAGNELIS – revoluční materiál moderní doby. Magnelis se nanáší v klasických žárových zinkovnách. Zinková lázeň obsahuje 93,5 % zinku, 3,5 % hliníku a 3 % hořčíku. Hořčík je ve směsi klíčový, neboť na celém povrchu podkladového kovu vytváří stabilní a odolnou vrstvu, která poskytuje efektivní ochranu proti korozi.  Magnelis® poskytuje odkrytým ořezaným hranám plechu ochranu v podobě tenkého filmu na bázi zinku s hořčíkem, čímž zabraňuje vzniku korozní reakce. To znamená, že i při dodatečné úpravě vyválcovaného profilu (jako je lisování děr a háčků na sloupcích) jsou následné obnažené hrany díky samoregeneraci Magnelisu potaženy ochrannou vrstvou. Řadové sloupky se zatláčí do půdy cca 70 cm hluboko. Standardní rozměry řadového sloupku je: výška x šířka x hloubka - 1600 x 50 x 30 mm. Váha sloupku je 1,98kg.

Vzpěrování se provádí  šikmým zatlačením nebo zatlučením sloupku a následným přišroubováním k řadovému sloupku

 

Doporučené příslušenství

 
 
 

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.